Kdo šetří má za tři a my vám k tomu pomůžeme

31.10.2018 @ 21:59

Pokud si myslíte, že nový zákon o PENB se dá obejít, jste na omylu. Pokud se od tohoto roku při prodeji nebo pronájmu nemovitosti neprokážete platným energetickým průkazem, může vám být uložena pokuta v rozsahu padesáti až sta tisíc korun.
Není to ale jediný případ, kdy můžete přijít o své peníze. PENB totiž může zpracovávat jen speciální energetický specialista, který je vedený v seznamu ministerstva průmyslu a obchodu, takže než si vyberete společnost, která vám průkaz zpracuje, dobře se o ní informujte, ať následně nepřijdete o poplatek spojený s touto službou. Ten se pohybuje v několika tisících korun podle typu stavby, takže jistě uznáte, že být obezřetný, se vyplatí.

S námi máte jistotu!

Jsme společnost, která se zajišťování PENB zabývá již delší dobu a máme za sebou doložitelné reference. V našem týmu pracují jen speciálně vyškolení technici, profesionálové, kteří jsou schopni vypracovat energetický průkaz komukoliv z České republiky. Navíc vám garantujeme dodržení časového termínu, který bude na zhotovení stanoven.

Author